שיפוץ של חדר המטבח הוא הזדמנות מצוינת להחלפת השיש במשטח קוריאן משובח ומעוצב. תכנון מטבח מושלם עם שיש קוריאן מומלץ לבצע על ידי פניה למעצב מקצועי שיוכל לשקף לכם את היתרונות העיצוביים של החומר הזה. יש לשער שרבים לא מכירים את הקוריאן ונתקלים בו בפעם הראשונה. חברת אופטימל משטחים אקריליים תשמח לשלוח נציג לביתכם ולהציג לכם את היתרונות הרבים שיש בשימוש בחומר זה.

היות שמשטחי הקוריאן מודבקים על כל קיר, ניתן בהחלט לבצע את הקירוי בזמן קצר מאוד ומבלי להשתמש בפטישון, או לשבור קיר כל שהוא. הקוריאן מתאים באופן מושלם לחדר המטבח והוא בעל תכונות אנטי בקטריאליות וקל מאוד לניקוי.


תכנון מטבח מושלם עם שיש קוריאן דורש מיומנות והבנה רבה. יש לבחור במתקין מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום. בחירה מתאימה של בעל מקצוע תוכל לקרות רק אם תעשו שיעורי בית ותנסו למצוא אותו דרך רשת האינטרנט, חברים או בני משפחה. כך גם תוכלו לחסוך לעצמכם כל מיני הפתעות:

מומלץ לקבוע מסגרת תקציב לשיפוץ ולהגיע להבנה מה יהיה השימוש של המטבח החדש, כמה אתם מתכננים לבשל ולמי.

ניתן לבחור שיש קוריאן מקולקציה ישנה יותר וכך לחסוך בעלות החומר. מומלץ לבדוק קולקציות ישנות ולא להינעל על החדשה ביותר.

חשוב ליצור קשר עם מתקין מורשה שמכיר את העבודה עם החומר הזה. לא כל מתקין שיש יתאים למשימה ובסופו של דבר עבודה לא נכונה עלולה לגרום לנזק.

בתום ההתקנה של השיש, יש לבקש אחריות מקורית למקרה שתתגלה איזו שהיא טעות ויהיה לכם אל מי לפנות.

תאורה ואקססוריז

לאחר שהמטבח עומד על תילו, ניתן לשדרג את המראה שלו על ידי התקנה של גופי תאורה מתאימים. ניתן להשיג גופי תאורה ברמה גבוהה שיאירו את החלל באור נעים. אקססוריז, קישוטים ותמונות שונות ישפרו את האווירה ויהפכו את המטבח שלכם לבלתי מנוצח. כעת, מה שנשאר זה להתחיל לבשל ארוחות למשפחה ולחברים ולהזמין אותם להתרשם מהמטבח החדש והמעוצב שלכם.

צור קשר: 

  • מספר נייד
  • שיחת וואטסאפ
  • Facebook
  • YouTube

  כל הזכויות שמורות @ אופיטמל משטחי קוריאן מובחרים  -www.corian-designs.com

שעות פעילות: ימים א - ה, בין השעות 18:00 - 09:00 | במס': 052-550-1611 | דוא"ל: asher.corian@gmail.com