השימוש בשיש קוריאן נפוץ לא רק בקרב המגזר הפרטי. משרדי יוקרה, מרפאות ציבוריות, בתי מלון ועוד אוהבים את המראה הנקי של השיש המעוצב ומעוניינים לשלב אותו בקרבם. בחברת אופטימל משטחים אקריליים, ניתן לקבל שירותי תיקון שיש קוריאן ואף למצוא משטחים אלו בשלל עיצובים. הצוות של החברה מלווה כל לקוח ולקוח בבחירת השיש המתאים לו ומספק פתרונות עיצוביים מתקדמים.

שיש קוריאן הוא חומר אסטטי וחזק שאינו דורש תחזוקה מיוחד. בישלתם ארוחה טעימה ונשארו כתמי שמן על המשטח? כל שיש לעשות הוא לקחת מטלית הטבולה במעט סבון ולנגב את הכתמים. במקרים של כתמים קשים יותר, ניתן להשתמש באקונומיקה ולקרצף עם סקוטש חזק. שיש קוריאן משרת אותנו נאמנה לאורך השנים, אך גם הוא דוהה לפעמים. במקרים אלה נדרש תיקון שיש קוריאן על ידי חברה מקצועית. צוות מיומן ומנוסה משתמש בכלים מיוחדים על מנת לתקן את השיש, ללטש אותו ולהחזיר לו את הברק הנוצץ שאבד.

מה עוד כדאי לדעת על שיש קוריאן?

שיש קוריאן

מתלבטים אם לחדש את המטבח שלכם בשיש קוריאן נוצץ? אלה כמה דברים נוספים שכדאי לדעת עליו:

חשוב להישמע להוראות היצרן בנוגע לתחזוקת השיש ולנקות אותם בהתאם. כך, כאשר אתם מנקים את השיש, הרחיקו ממנו חומרים שעלולים להרוס אותו כמו אציטון או חומרים חומצתיים.

שיש הקוריאן נעים למגע ונוח לעבודה. כמו כן, הוא מגיע כמקשה אחת, ללא סדקים ושברים. כך שהוא אינו מהווה מצע אטרקטיבי עבור חיידקים, בקטריות, פטריות, חרקים ומזיקים אחרים שעלולים להסתתר בתוך השיש.

את משטחי הקוריאן מחברים בדבר מיוחד זה לזה, כך שהליטוש שלהם אינו מורגש כמעט.

מומלץ לבצע תיקון או ליטוש של שיש קוריאן אחת לשנתיים. כך תוכלו לתחזק את השיש ולחסוך כסף ברכישת שיש חדש.

מה הצבע של הקוריאן אומר עליך?

כאמור, ניתן לבחור להתקין שיש קוריאן במגוון רחב של צבעים אשר יכולים לשקף את האישיות שלכם. כך למשל, אם אתם בוחרים להתקין משטח בצבע לבן, כחול או ירוק כהה או שחור, סביר להניח שאתם אנשים מאופקים ואוהבי סדר. מנגד, אם תבחרו בשיש קוריאן בצבעים עליזים כמו צהוב או כתום, סביר להניח שאתם אנשים תוססים ומלאי חיים.

צור קשר: 

  • מספר נייד
  • שיחת וואטסאפ
  • Facebook
  • YouTube

  כל הזכויות שמורות @ אופיטמל משטחי קוריאן מובחרים  -www.corian-designs.com

שעות פעילות: ימים א - ה, בין השעות 18:00 - 09:00 | במס': 052-550-1611 | דוא"ל: asher.corian@gmail.com