חדר הרחצה או האמבטיה נחשב, בדרך כלל, לפחות חשוב ובבתים רבים ישנה נטייה להזניח אותו מבחינת העיצוב. שיש קוריאן לחדרי אמבט הוא בעל מראה יוקרתי וניתן לשדרג מאוד את מראה החלל מבלי להיכנס להוצאות גדולות מידי ומבלי להתחיל ולבצע שיפוצים מורכבים. עובדה זו מביאה אותנו למסקנה שניתן להפוך את חדר האמבטיה להרבה יותר ממה שהוא וכל מה שצריך זה לפנות לחברה מקצועית כמו אופטימל משטחים אקריליים שעוסקת בתחום זה שנים רבות.

שיש קוריאן לחדרי אמבט – להלביש את הריהוט?


מי שמחזיק בחדר האמבטיה רהיטים ייעודיים כמו שידה, ספסל או כל דבר אחר, יוכל לבצע הלבשה של משטחי קוריאן על רהיטים שונים. שיש קוריאן לחדרי אמבט יגרום לכל העסק להיראות הרבה יותר מכובד וכל מי שיבקר בחדר האמבטיה שלכם יתרשם שמדובר באנשים בעלי טעם טוב. עיצוב של כיורים ומשטחים בחדר זה יביאו לאווירה של בית מלון חמישה כוכבים:

הקוריאן מתאים לחלל רטוב, שכן הוא אינו סופג מים או כל נוזל אחר ולכן לא נשארים עליו כתמים שונים.

יצירת שיש קוריאן יצוק נותן לכם את האפשרות לייצר מידות שונות ולאו דווקא סטנדרטיות.

ניתן לנצל את החלל של חדר האמבטיה ולחסוך במקום.

על ידי שימוש בחום ניתן לעגל ולחתוך בצורה בלתי מורגשת.

מומלץ לעיין במגזינים שונים ולראות דוגמאות ברשת האינטרנט ולהתרשם מן המגוון הרב שקיים בשוק.

על פי בקשת הלקוח

היתרון העיקרי של הקוריאן הוא באפשרות לייצר על פי מידות מדויקות, צורות שונות והלבשות על גבי כיורים ואמבטיות. מומלץ שלא ללכת שבי אחרי הקולקציה החדשה ביותר, ואם ברצונכם לחסוך בכסף – תוכלו לבקש לעבוד עם הקולקציה של שנה שעברה שתהיה זולה באופן משמעותי אך באותה רמה של איכות.

כדאי גם להתאים את התאורה בחדר האמבטיה, כך שהיא תמצה את מרב הפוטנציאל מחדר זה. שיתוף פעולה בין מעצב איכותי וחומר גלם ברמה גבוהה יביא להצלחה מובטחת בפן העיצובי וגם הפרקטי. לאחר שיסתיים התהליך, תוכלו ליהנות ממקלחת ברמה גבוהה ומפנקת שתשמור על המראה שלה למשך שנים רבות.

צור קשר: 

  • מספר נייד
  • שיחת וואטסאפ
  • Facebook
  • YouTube

  כל הזכויות שמורות @ אופיטמל משטחי קוריאן מובחרים  -www.corian-designs.com

שעות פעילות: ימים א - ה, בין השעות 18:00 - 09:00 | במס': 052-550-1611 | דוא"ל: asher.corian@gmail.com