שיש דקטון הינו תערובת מיוחדת של חומרי גלם שונים אשר יחד יוצרים את אחד המשטחים המעניינים והמרשימים מכל. חברת אופטימל הינה חברה בעלת ניסיון של 30 שנה בתחום ומעניקה את שירותיה למאות לקוחות מרוצים מהמגזר הפרטי והעסקי גם יחד. אנו מקפידים על מתן שירות איכותי ואדיב לכל לקוח ולקוח ונשמח לעמוד לשירותכם ולספק את המענה המדויק ביותר בעבור כל שאלה שעשויה להתעורר בנושא.

שיש דקטון – מאפיינים ויתרונות

משטחי עבודה דקטון הינם בין המשטחים המומלצים מכל לעבודה במטבחים. הן מעניקים לכם את האפשרות ליהנות מגוונים עשירים וניתנם לעיצוב מדויק, כך שאתם תוכלו ליהנות מטקסטורות מעניינות במיוחד. נקודה זו הופכת אותו לבחירה פופולרית במיוחד בעבודתם של אדריכלים ומעצבי פנים רבים. בנוסף לכך, המשטחים המיוחדים הללו בעלי יתרונות רבים ושימושיים, חלקם כולל את הנקודות הבאות:

עמידות – שיש דקטון הוא ללא ספק אחד החומרים המרשימים בעמידותם אל מול גורמים שונים. הוא עמיד בפני חום וקור קיצוני ואף לא יינזק אל מול חומרי ניקוי שונים כמו האקונומיקה.

צבע – הצבע של שיש דקטון אינו דוהה במהלך הזמן. כך שאתם תוכלו ליהנות מן המראה המרשים שלו לאורך תקופה ממושכת.

קל לניקוי – משטחי דקטון עמידים לחלוטין בפני כתמים. גם הכתמים המאיימים מכל כמו היין, הקפה והחלודה, יורדים בקלות רבה מהמשטח ללא מאמץ ניכר.

משטח חדשני ומרהיב

תכונותיו המרשימות של משטח הדקטון הפכו אותו במהרה לאחד המשטחים האהודים בקרב כל מי שבא איתו במגע. השימושיות שלו, יכולת העמידות שלו בפני סדקים וחום הופכים אותו לאחד המשטחים האיכותיים ביותר בשנים האחרונות. חברת אופטימל מזמינים אתכם לעיין בקטלוג המוצרים שלנו לגלות את העיצובים המפוארים שלו. במידה ואתם עדיין לא בטוחים באיזה משטח אתם מעוניינים לבחור, הצוות המקצועי והמנסה שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולספק את הייעוץ המקצועי ביותר בתחום, כך שאתם תוכלו לבחור במשטחים אשר יכולים לענות על הצרכים והדרישות שלכם, הן העיצוביות והן הפרקטיות.

צור קשר: 

  • מספר נייד
  • שיחת וואטסאפ
  • Facebook
  • YouTube

  כל הזכויות שמורות @ אופיטמל משטחי קוריאן מובחרים  -www.corian-designs.com

שעות פעילות: ימים א - ה, בין השעות 18:00 - 09:00 | במס': 052-550-1611 | דוא"ל: asher.corian@gmail.com