המטבח הוא חלל שנהוג לעשות בו שימוש רב בעץ – עובדה זו ידועה כבר שנים רבות ואין עם כך כל בעיה. שימוש בעץ או בקוריאן בזמן עיצוב המטבח מדבר על כניסתו של חומר חדש המאפשר עיצוב ייחודי; עיצוב המתאים לצרכים האישיים של כל לקוח. ניתן לשלב את החומר הגמיש עם העץ, כאשר שני חומרים אלו יוצרים מראה יוקרתי, מרענן ומושקע לאורך שנים רבות. חברת אופטימל משטחים אקריליים מחזיקה צוות מקצועי שמכיר את האופי של העבודה ויבצע כל עבודה בתחום זה.

שימוש בעץ או בקוריאן בזמן עיצוב המטבח – חיבורים מעניינים

כאמור, החיבור בין שני החומרים יביא לרמת עיצוב חדשנית ותאפשר חיבורים שונים ומעניינים של עץ וקוריאן.

החומר מותקן בשיטה של הדבקה מהירה על ידי דבק מיוחד וחזק. ניתן לבצע הלבשה על גבי רהיטי עץ כך שהם יקבלו נופך יוקרתי יותר.

בעשר השנים האחרונות, המטבחים מאופיינים בעיצוב מודולרי שמותאם לחיים במאה ה-21.

חברות שונות מציעות עיצובי קוריאן שהפכו לפופולריים מאוד בזמן האחרון. היות שהקהל הישראלי אינו שבוי במוסכמות אדריכליות ויכול לנהוג כאוות נפשו בכל מה שקשור לעיצוב המטבח, רבים מקיימים שילובים על פי המראה הסופי שלהם והיעילות.

העץ אמנם שונה מהקוריאן בתכונות שלו אך הוא ללא ספק יכול להביא אלמנטים רבים וגוונים לא רגילים.

מטבח מעץ מלא

מטבחים רבים ברחבי הארץ והעולם עשויים מעץ ששלט בעולם העיצובי זמן רב. שימוש בעץ או בקוריאן בזמן עיצוב המטבח וכניסתם של חומרים חדשים הביאה להתעניינות של מעצבים רבים, כאשר באופן הדרגתי נכנס לשימוש הקוריאן שביטא את מה שרבים חלמו ולא הצליחו להשיג שנים רבות. אין כל צורך לוותר על העץ במטבח והוא עושה את העבודה ככל שמדובר על עיצוב כפרי למשל, מאידך מומלץ שלא לחשוש משינויים ולערב גם חומרים חדשים ומוצלחים לא פחות.

כאשר אתם מתכננים לבצע שינוי במטבח שלכם, חשוב לפנות רק לחברה מקצועית ולהתייעץ עם מעצבי מטבחים. בסופו של דבר, במקביל למאמץ ליצירת מטבח מעוצב, יש לקחת בחשבון שהוא אמור להיות גם פרקטי מאוד ולשמש אתכם בפעולות בסיסיות, בישול והכנת ארוחות.

צור קשר: 

  • מספר נייד
  • שיחת וואטסאפ
  • Facebook
  • YouTube

  כל הזכויות שמורות @ אופיטמל משטחי קוריאן מובחרים  -www.corian-designs.com

שעות פעילות: ימים א - ה, בין השעות 18:00 - 09:00 | במס': 052-550-1611 | דוא"ל: asher.corian@gmail.com