חדר המטבח הוא אחד ממקומות הבילוי הפופולאריים. מי שאוהב לבשל כבר יודע שפרקטיקה ועיצוב בחדר המטבח הופכת את חווית הבישול לנוחה וכיפית ביותר. קוריאן שיש הוא חומר חזק, איכותי, עמיד ויפהפה אשר מסוגל לעמוד בכל סוג של עבודה. אופטימל מציעה שירות של פתרונות עיצוביים ודקורטיביים בכל חדרי הבית. בקשות החברה צוות של מעצבים שיגיעו אליכם הביתה וייעצו לכם בנושא.

קוריאן שיש – טיפים

כאמור קוריאן שיש הוא בעל תכונות אשר הופכות אותו למושלם לכל מטרה עיצובית. הוא גם חזק מאוד ועמיד מפני פגיעות, כתמים ושריטות. קל מאוד לנקות אותו והוא לא דורש תחזוקה מיוחדת.

אם החלטתם לעצב את המטבח או האמבטיה מחדש, כדאי להחליט קודם איזה צבע הייתם רוצים לראות מול העיניים. האם גוונים בהירים יותר מדברים אליכם או שמא תעדיפו גוונים יותר קרירים ורומנטיים. או אולי בכלל תעדיפו צבעים חמים של תשוקה.

בהתקנת חיפוי קוריאן, כדאי מאוד להתחשב בריהוט שקיים בחדר. לא כל גוון יתאים לכל סוג של ריהוט. מומלץ להתייעץ עם מומחה שמבין בעיצוב ויוכל לתת לכם עצות בנושא.

ניתן להשתמש בקוריאן גם לחיפוי של קיר אחד בלבד או אפילו קטע קיר. ישנן דרכים רבות ומגוונות שאפשר לשחק אתו. הוא גמיש ונוח לעבודה.

כדאי להתחשב במיקום של הדירה. אם היא ממוקם באזור לח (ליד הים למשל), אז הלחות עלולה לפגוע בשכבה שנמצאת מתחת לחיפוי.

למרות שהוא עמיד מאוד, מומלץ לנקות אותו מידי פעם כדי שיישאר יפה ובוהק.

כיורים ללא גבולות

הכיור הוא הדבר הראשון שאנחנו רואים בבוקר ולפני השינה. לכן, נרצה שהם יקבלו את פנינו בברכה ויחייכו אלינו. ישנם סוגים רבים של עיצובים לכיורים. מה שחשוב בכיור הוא קודם פרקטיות, אחרי הכול אנחנו משתמשים בו ומטרות שונות וכדאי שזה יהי לנו נוח. מצד שני, אי אפשר בלי עיצוב מזמין. העיצוב הוא חלק בלתי נפרד מכל מתקן שיש לנו בבית. בזמן שהכיור באמבטיה צריך להיות קטן וחביב, הכיור במטבח אמור להכיל כלים ולהיות מאוד עמיד לשריטות. שיש קוריאן הוא החומר המושלם לכיורים, משטחי עבודה ועוד.

צור קשר: 

  • מספר נייד
  • שיחת וואטסאפ
  • Facebook
  • YouTube

  כל הזכויות שמורות @ אופיטמל משטחי קוריאן מובחרים  -www.corian-designs.com

שעות פעילות: ימים א - ה, בין השעות 18:00 - 09:00 | במס': 052-550-1611 | דוא"ל: asher.corian@gmail.com