כן, זה עמד באוויר כבר זמן רב. השיש של המטבח שלכם כבר סדוק וחדר האמבטיה מעלה קצת עובש. מגיע הרגע שבו אתם צריכים להתחדש במשטחים חדשים – הלוא הם משטחי קרוק איכותיים שמציעה חברת אופטימל. החברה הוקמה על ידי אשר פרל, ומאז ועד היום פועלת כדי לספק לכם את המשטחים האיכותיים ביותר. החברה המנוסה פועלת מעל 30 שנה בתחום ומציעה לכם את כל ההכוונה והייעוץ שאתם צריכים.

משטחי קרוק – היכן ניתן ליישם אותם?

משטחי הקרוק מתאימים למגוון רחב של חדרים שבהם אנו משתמשים בבית על בסיס יום יומי. אלה כמה מבין החדרים הנפוצים ביותר:

חדרי אמבטיה – המשטחים מתאימים במיוחד לכיורים של חדרי האמבטיה ולמקלחונים. משטח קרוק הוא משטח חזק, איכותי ומעוצב. כך שהוא מתאים לתנאי הלחות והרטיבות השוררים בחדר האמבטיה באופן תמידי, ומעניק לחדר זה מראה יוקרתי.

דלפק למשרד – הדלפק הוא חלק בלתי נפרד מהמשרד – בין אם מדובר במרפאה ובין אם מדובר במשרד של עורך דין. כדי שהדלפק יראה טוב, הוא צריך משטח מעוצב ואיכותי, ואין משטח מתאים יותר ממשטח קרוק.

מטבח – המטבח הוא אחד המקומות החשובים ביותר בבית. זהו חדר עבודה לכל דבר ועניין ובו מכינים מאכלים על בסיס יום יומי. המשטח של המטבח צריך להיות עמיד בפני שאריות מזון, סכינים, מים רותחים, שמנים וחומרים רבים אחרים. מסיבה זו, משטחי קרוק יכולים להתאים במיוחד למקום שצריך גם להיראות טוב וגם להיות פונקציונלי.

את המשטחים מזמינים מחברה מקצועית

כאשר אתם מזמינים משטחי קרוק, עליכם לוודא כי מדובר במשטחים איכותיים אשר יכולים לשמש אתכם לאורך זמן רב. על כל פנים, יש צורך לבחור בחברה מנוסה ומקצועית שיש לה ניסיון עבודה רב עם משטחים אלה. כשמדובר בעיצוב המטבח או חדר האמבטיה שלכם אין מקום לפשרות. משום כך, כדאי לנצל את כל האמצעים העומדים לרשותכם כדי למצוא את החברה המקצועית ביותר. תוכלו לחפש חברות באתרי האינטרנט, בפורומים או להתייעץ עם חברים בפייסבוק. אבל לא תמיד צריך ללכת רחוק כל כך. לפעמים דווקא לקרוב משפחה או לחבר טוב יש חברה טובה שעליה הוא יכול להמליץ.

צור קשר: 

  • מספר נייד
  • שיחת וואטסאפ
  • Facebook
  • YouTube

שעות פעילות: ימים א - ה, בין השעות 18:00 - 09:00 | במס': 052-550-1611 | דוא"ל: asher.corian@gmail.com

  כל הזכויות שמורות @ אופיטמל משטחי קוריאן מובחרים  -www.corian-designs.com

עיצוב ללא שם.png