מגיע הרגע הגדול שבו אתם רוצים לעשות שיפוץ בבית – להחליף את המשטח במטבח ולהתרענן לקראת חג הפסח הקרב ובא. משטחי קוריאן למטבח הפכו למשטחים נפוצים ומבוקשים. מדובר במשטחים אקריליים קשיחים ואיכותיים המשמשים בעיקר בתוך משטחי עבודה לאמבטיות ולמטבחים. בחברת אופטימל תוכלו למצוא מגוון רחב של משטחים. החברה מספקת עבודות קוריאן למגזר הפרטי כמו גם לבתי עסקים שונים: מוסדות ציבוריים, מעצבי פנים או אדריכלים.

משטחי קוריאן למטבח מחירים אטרקטיביים

משטחים העשויים בקוריאן ידועים ביתרונותיהם. מדובר במשטחים חזקים ועמידים שאינם נסדקים בגלל פגעי קור ורטיבות ואינם צוברים תחתיהם בקטריות ופטריות המזיקות לבריאות האדם. אבל הקוריאן אינו מתבטא רק בתכונות החוזק שלו, אלא גם בעיצוב המרהיב. משטחי קוריאן למטבח מגיעים במגוון של 96 של צבעים, וכל צבע מתאים לסגנון עיצוב שונה. אלה כמה מבין הצבעים שכדאי להתייחס אליהם כאשר מתייחסים לעיצוב המטבח:

קוריאן לבן – לבן הוא צבע בהיר ועליז שמשתלב עם הכול, ולכן הוא מתאים במיוחד לאנשים אשר אוהבים לשנות את העיצוב מדי פעם בפעם. כך למשל, אם אתם אוהבים להחליף את הווילונות במטבח מצהובים בהירים לירוקים בהירים, שיש הקוריאן הלבן יעזור לכם לשמור על הלוק.

קוריאן שחור – משטח קוריאן בצבע שחור מתאים לאנשים שאוהבים עיצוב סולידי וייצוגי. הוא משתלב במיוחד עם סגנון העיצוב הקלסי הדוגל בעיצוב סימטרי ומאופק. כמו כן, המשטח מתאים לאנשים אשר אוהבים לשמור על סדר וניקיון, כך שגם אם השיש מתלכלך מעט, לא ניתן להבחין בכתמים.

קוריאן צבעוני – זה יכול להיות כחול בהיר, כחול כהה, צהוב או כל צבע אחר שתבחרו. משטח קוריאן צבעוני יוסיף עליזות למטבח שלכם. אבל לפני שאתם בוחרים את צבע הקוריאן, כדאי להתייעץ עם מעצב פנים ולבחור את הצבע המתאים ביותר שיהלום את השיש.

קוריאן גם לחדר האמבטיה

בדומה לבחירת צבעים במקרה של הנחת קוריאן במטבח, גם האמבטיה דורשת התייחסות מיוחדת. מכיוון שחדר זה צריך לשדר חמימות ונעימות בייחוד בתקופת החורף הקרה, מומלץ לבחור בצבעים חמימים כמו בז’, זהוב או צהוב בהיר. עם זאת, ישנם אנשים שאוהבים דווקא את הצבעים הקרים – ירוק, כחול או סגול.

צור קשר: 

  • מספר נייד
  • שיחת וואטסאפ
  • Facebook
  • YouTube

  כל הזכויות שמורות @ אופיטמל משטחי קוריאן מובחרים  -www.corian-designs.com

שעות פעילות: ימים א - ה, בין השעות 18:00 - 09:00 | במס': 052-550-1611 | דוא"ל: asher.corian@gmail.com