ישנם חומרי בניה ועיצוב שיש להם תכונות ייחודיות אשר הופכות אותם להרבה יותר מתאימים למטרות שונות. הייחוד בשיש קוריאן בא לידי ביטוי במאפיינים שלו שהופכים אותו לבחירה האולטימטיבית ככל שמדובר על שיש למטבח. בעבר היה ניתן להתקין סוגי שיש רבים אך במקרים רבים הם היו מתבלים במהירות, נסדקים ואפילו נשברים. בנוסף, השיש הרגיל הוא הרבה יותר רגיש לכתמים ובבתים רבים ניתן לראות שיש מוכתם ומוזנח. אם אתם מתכננים שיפוץ במטבח, מומלץ לפנות לחברת אופטימל משטחים אקריליים שמשווקת שיש קוריאן מסוגים שונים.

הייחוד בשיש קוריאן – מהי רמת הזמינות שלו?

בחירה בקוריאן היא בהחלט הגיונית נוכח הגורמים השונים שעשויים לפגוע במשטחי השיש בבית. כדאי לפנות מבעוד מועד כך שתקבלו את המשטחים בזמן ולא ייווצר עיכוב במהלך העבודה. חברות רציניות מחזיקות בדרך כלל מלאי במחסני החברה, אך לעיתים יהיה צורך להזמין סחורה ממפעלים שממוקמים בחו"ל. דברים נוספים שכדאי לדעת על הקוריאן:

המים בארץ נחשבים לקשים והם מכילים חומרים שונים, מתכות ומינרלים שבמגע עם שיש רגיל עשויים להשאיר כתמים.

מזג האוויר גם הוא יכול לתרום לבלאי של משטחי שיש. לחות מוגברת או יובש עלולים לגרום לשברים וסדקים.

הייחוד בשיש קוריאן הוא בכושר העמידות שלו גם בתנאים קשים ביותר.

היות שכיום המטבח הוא מרכז הבית, כדאי לדאוג למשטחים מתאימים שאפשר לחתוך עליו ירקות ובשר, להניח עליו סירים חמים ולנקות אתו בקלות רבה מבלי להתאמץ יותר מידי.

מה עוד ניתן לעשות בקשר לעיצוב המטבח?

התקנת שיש קוריאן היא רק ההתחלה ואפשר להמשיך ולהשקיע בעיצוב של תאורה מתאימה, מרצפות ורהיטים מעוצבים. שימוש בצבע בהיר יסייע בתחושה של מקום מרווח וגדול יותר, וככל שיותר אור טבעי יכנס לחלל המטבח כך האווירה תהפוך ליותר כיפית.

שיש קוריאן יחזיק מעמד זמן רב וסביר להניח שלא תרצו להחליפו בשנים הקרובות, על כן מומלץ להתאים את הצבעים והטקסטורות שלו למה שכבר קיים במטבח ולא להיפך. התחזוקה שלו היא פשוטה מאוד ופעולת הניקיון של המטבח תהפוך להרבה יותר מהירה וקלילה. ניתן לנקות את שיש קוריאן על ידי שימוש במטלית לחה.

צור קשר: 

  • מספר נייד
  • שיחת וואטסאפ
  • Facebook
  • YouTube

שעות פעילות: ימים א - ה, בין השעות 18:00 - 09:00 | במס': 052-550-1611 | דוא"ל: asher.corian@gmail.com

  כל הזכויות שמורות @ אופיטמל משטחי קוריאן מובחרים  -www.corian-designs.com

עיצוב ללא שם.png