עיצוב ללא שם (26).png

היתרונות של קוריאן

קוריאן (נקרא גם משטח קוריאן או שיש קוריאן) הינו שיש מלאכותי איכותי במיוחד ועמיד לאורך שנים בפני עומס עבודה, קרינת שמש, סדקים, שברים ובלאי. בכך שומר הקוריאן על מראהו היוקרתי והגוון המקורי למשך זמן רב.

קוריאן בעיצוב חברת אופטימל

כל חלומות העיצוב בכף ידכם כאשר משלבים קוריאן עם המומחיות של חברת אופטימל. עם קוריאן ניתן לעצב במבחר גוונים ודגמים ואפשרויות רבות לכל מטרה - משטחי עבודה וכיורים למטבח, ארון אמבט בשילוב משטח וכיור קוריאן, חיפוי קירות ודלפקי קבלה ממשטח קוריאן. לחברת אופטימל מעל 35 שנות ניסיון ומומחיות בעבודות נגרות מורכבות ומתקדמות בשילוב משטחי קוריאן גם מול תכניות אדריכל עבור המגזר הפרטי, הציבורי והעסקי. אנו מזמינים אותך לתכנן ולבחור עיצוב על זמני עם קוריאן בביצוע המושלם של חברת אופטימל.

קוריאן לשדרוג כל חלל בבית ובבית העסק

אפשרויות העיצוב בעזרת קוריאן הינן ורסטיליות ותוכלו למצוא אותו בכל אזור בבית, במשרדי חברה ובבתי עסק. הקוריאן מעניק מראה יוקרתי והרמוני במיוחד בכל משטח שבו נבחר לעצב איתו. אנו גאים להציג בפניכם את עבודות העיצוב והנגרות בשילוב קוריאן אשר בוצעו במומחיות ומקצועיות תוך שימת לב לכל פרט על ידי אנשי המקצו של חברת אופטימל קוריאן.

קוריאן - ההתמחות של חברת אופטימל

מוזמנים להתרשם מעבודות שכבר ביצענו בשילוב קוריאן, וכמובן לבחור את גווני הקוריאן לעיצוב הבית או בית העסק שלכם מתוך הקטלוג.